Подаруйте гру в боулінг для компанії!

подарували вже 642 рази
750 грн 4 люд. 2 години
750 грн
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Компанії видадуть взуття, що не ковзає, та проведуть до доріжки. Відвідувачі можуть влаштувати змагання в командах або грати кожен сам за себе. Боулери будуть заробляти очки, намагаючись вибити страйк. Кількість балів можна побачити на екрані біля доріжки. Наприкінці гри стане відомо ім'я переможця.

Чому ми вибрали боулінг-караоке клуб «Фа-Соль»

Клуб знаходиться в центрі міста. У «Фа-Соль» є 10 професійних доріжок зі спеціальним покриттям. Вони обладнані системою автоматичного підрахунку очок. Для гри видається якісний спортивний інвентар.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Фа-Соль - Боулінг-караоке клуб http://fasol.dp.ua/ вул. Боброва, 1, ТРЦ «Приозерний», 4 поверх

18 відгуків

Тимур
4 червня 2019
https://www.facebook.com/100003107150348
Всё отлично, пустой зал, хорошие дорожки. Спасибо Бодо за то, что активировали мой просроченный сертификат :)
Костя
8 травня 2019
Ходили вместе с коллегами, было очень круто! Место хорошее, внимательный персонал. Мы отлично отдохнули, обязательно придем еще!
Игорь
25 січня 2019
Спасибо за игру, отдых и море веселья. Здорово провели время с друзьями, 2 часа пролетели незаметно. Боулинг -беспроигрышный вариант досуга. Вернемся еще. Бодо - сервис супер!
Лидия
3 травня 2018
Сертификат подарили на работе, оказалось дополнительным сюрпризом то, что, имея сертификат определенную сумму, можно было выбрать несколько впечатлений. Устроила интересный День Рождения 15-ти летнему сыну. Он с друзьями отлично провел время в боулинг-клубе. А на следующий день смог впервые покататься на коньках в сопровождении инструктора. К катанию на коньках особо не проявлял интереса, пока не попробовал - очень понравилось. Получил массу приятных впечатлений, свой 15-й День рождения, надеюсь, запомнится на всю жизнь!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.