Подаруйте дегустацію вина і сиру для двох!

подарували вже 412 рази
750 грн 2 люд. 90 хв.
750 грн
2 людини
90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Дегустатори спробують різні сорти вина та сиру в ресторані. Сомельє розповість про способи вирощування винограду, технології виробництва сиру та поділиться секретами гастрономічних поєднань. Після цього відвідувачам подадуть 5 сортів вина та 5 видів сиру. Вони навчаться правильно оцінювати колір, аромат і консистенцію напою, а також зрозуміють, як молочний продукт підкреслює його смак.

Чому ми вибрали алкогольний бутик Alcomag

Заклад знаходиться в центрі міста. Відвідувачам подадуть 5 видів вина, а також плато сирів, серед яких будуть як козячі, так і коров'ячі. Кожен напій в асортименті магазину має сертифікат якості. Для зберігання вин є окреме приміщення з особливим температурним режимом.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Alcomag - Дегустаційний клуб - Дніпро https://alcomag.com.ua пр-т Дмитра Яворницького, 101

6 відгуків

Владислав
9 червня 2019
https://plus.google.com/112982151318914514065
Ходили на дигустация вина и сыра, все очень понравилось, рассказывали про каждое вино и как правильно дигустировать. Очень интересно, познавательно и вкусно)
Карина
31 травня 2019
https://www.facebook.com/100001836555805
Прекрасное времяпровождение! Спасибо за организацию!)
Олеся
17 травня 2019
Ходили на дегустацию с парнем. Остались очень довольны! Сомелье Катерина очень интересно рассказывала о технологии производства вина! На все интересующие нас вопросы давала исчерпывающие ответы! Расширина наш кругозор в области вина) Всем рекомендую сходить на дегустацию вина и сыра!!! (Кстати, сыр очень вкусный!))
Евгения
21 січня 2019
Подарила мужу к Новому году, ходили вместе. Остались очень довольны. Приятная и веселая сомелье Катерина рассказала много всего интересного о вине, ответила на все вопросы. Дома вряд-ли будет возможность попробовать сразу несколько вин и сравнить, очень жаль оставлять в холодильнике хорошее вино :) а тут настоящий праздник вкусов. В общем: сюрприз удался, и вечер тоже, так что да, двойной эффект!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.