Подаруйте дегустацію сиру для компанії!

подарували вже 32 рази
1800 грн
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Компанію зустріне сомельє і проведе за столик, оформлений за всіма правилами дегустації. Він підготує для гурманів асорті сирів, а також вино та закуски. Спеціаліст підкаже, в якій послідовності потрібно пробувати нарізку, щоб підкреслити смак та аромат кожного виду. Сир, що залишиться, можна забрати із собою.

Чому ми вибрали бутик «Сирне королівство»

Це один із магазинів мережі, де представлено понад 100 видів сиру з усієї Європи. Друзі спробують п'ять сортів. Кожен відрізняється своєю консистенцією, смаком і складом. Бутик знаходиться в торговому центрі Delmar.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Сирне королівство - Сирний бутік - Дніпро http://www.cheesekingdom.com.ua/ пр-т Гагаріна, 27, ТЦ "Delmar"

8 відгуків

Юлия
1 жовтня 2018
https://www.facebook.com/100010096598003
Я подарила впечателние парню и конечно составила ему компанию. Впечатление, что попала к близким друзьям)) Все было очень интересно, вкусно и прошло в теплой атмосфере. Спасибо, Вы даже не подозреваете какое остается воспоминание) Хочется вернуться еще не раз к Вам!
Анастасия
8 вересня 2018
https://www.facebook.com/100000952967049
У нас было впечатление "Дегустация сыра для компании". И это было замечательно! Спасибо большое Александру за интересный рассказ о сыре, за прекрасно выбранные сыры и вино. Остались с друзьями в полнейшей восторге, спасибо!
Онега
12 червня 2018
Это впечатление мне подарил парень на День Рождения. Это было шикарно! Такие диаметрально разные вкусы сыров. Такие необычные и оригинальные. Плюс сочетание с вином или джемом... Я нашла нового фаворита среди сыров) Осталась безумно довольна. Впечатлений от дегустации куча. Отличный подарок)
Оксана
17 лютого 2018
Масса эмоций и впечатлений... все прошло круто в атмосфере тепла и домашнего комфорта... спасибо сырному сомелье Александру за посвящение в глубины сыроварения и винных вкусностей. Поражают нереально горящие глаза и профессионализм... Всем советую воспользоваться возможностью испытать гастрономическое и эмоциональное удовольствие))))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.