Подаруйте дегустацію вин для двох!

подарували вже 109 рази
650 грн
2 людини
60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

До столу подадуть сет із трьох сортів вин і легкі закуски. Сомельє відкриє секрети традиційної дегустації і навчить правильно оцінювати напій за різними параметрами: аромат, колір і консистенція. Гості дізнаються, як поєднувати вино з різними продуктами, щоб підкреслити смак страв.

Чому ми вибрали мережу бутиків Alcomag

Це мережа з великим асортиментом різних видів алкоголю. У магазині представлені тільки оригінальні напої з офіційною ліцензією. Вина від світових брендів зберігаються в окремій кімнаті з контрольованим температурним режимом.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Alcomag - Дегустаційний клуб - Дніпро https://alcomag.com.ua пр-т Дмитра Яворницького, 101

5 відгуків

Мирослава
20 грудня 2018
Моему супругу сотрудники подарили на день рождение коробочку bodo с впечатлениями. Так как мы купили новогоднюю поездку в Италию, мы выбрали дегустацию вин( что бы научится в них розбиратся). Италия, это страна хороших вин. Оператор нам подобрал удобное нам время, сомелье был очень внимательным и рассказывал все в подробностях.получили много новой инфотрмации, нам ответили на все наши вопросы. Вино было очень приятное . И без покупки мы не ушли.спасибо bodo за приятные моменты в жизни!
Ирина
8 серпня 2018
Ходили вместе с подругой. Много нового узнали о разных сортах вин. Приятный сомелье, интересно рассказывал, все объяснял, отвечал на вопросы. Очень советую))
Марина
10 листопада 2012
Мы с молодым человеком остались в восторге! Очень комфортное заведение и приятный персонал. Нас познакомили с ароматными винами и посвятили во многие тонкости их употребления. Я даже пересмотрела свое отношение к красному вину! Спасибо нашим друзьям за необычный подарок!)
Лидия
12 червня 2012
Выбор вин мы предоставили сомелье, доверившись его вкусу! Узнали много полезной и интересной информации и отлично провели вечер! Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.