Подаруйте екшн-квест для компанії!

850 грн 4 люд. 60 хв.
850 грн
4 людини
60 хв.
Доступно з 15 років
Використати до 31.03.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Друзі пройдуть спортивно-логічну командну гру за одним із сюжетів на вибір. Використовуючи нестандартне мислення, гравці будуть проходити різні місії, тим самим просуваючись до фінішу. Головоломки в темряві, подолання підземних сховищ, розгадування таємниць із минулого — на команду чекає безліч цікавих завдань. Тривалість квесту варіюється від 60 до 100 хвилин залежно від вибраної гри.

Чому ми вибрали Quest-club Ingame

Є три приміщення для проходження квесту площею від 130 до 180 м². Брати участь можуть як дорослі, так і діти. В одному з квестів є два рівня складності, тому він підійде як для новачків, так і для досвідчених гравців.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ingame - Quest-club https://ingame.com.ua/ пр-т Дмитра Яворницького, 74 («Зов пустоши») вул. Олеся Гончара, 6 («Точка доступа») пр-т Слобожанський, 125 (Legion)

1 відгук

Марго
24 червня 2019
Мы очень здорово провели время! Было увлекательно, в какие-то моменты даже познавательно. Все объяснили быстро и доступно. Дальше была наша задача- вжиться в роль и поскорее выполнить все задания) Хочется еще больше таких тематических квестов, каких-то игр с погружением.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.