Подаруйте екскурсію «Містика Києва» для двох!

подарували вже 19 424 разів
200 грн
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Прогулянка почнеться біля фонтану Самсон на Подолі. Друзі відвідають Андріївську церкву, Старокиївську гору, Андріївський узвіз, Замкову гору, занедбаний цвинтар і вулицю Чорна грязь. Гід розповість про загадкові зустрічі з потойбічними силами, таємничі зникнення, містичні історії відьом-києвиць, язичницькі традиції, прокляття київського князя тощо. Він відповість на будь-яке питання, що виникне під час екскурсії. Друзі дізнаються про Київ маловідомі факти та зможуть подивитися на місто з іншого боку.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство проводить різні екскурсії з 2004 року. За ці роки гіди розробили близько 300 маршрутів. Серед клієнтів «Цікавого Києва» такі відомі компанії, як Vodafone, Carlsberg, Google Україна, McDonald's та інші.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі узгоджується з партнером

173 відгуки

Катерина
18 червня 2019
Очень понравилось. Познавательно, интересно, три часа пролетели не заметно. Рекомендую
Алена
17 червня 2019
Дуже цікава атмосферна екскурсія, по місцях де ніколи не були. Вдягатися можна як у ліс :)
Алёна
17 червня 2019
Все понравилось, спасибо большое
Валентина
15 червня 2019
Была на экскурсии «Мистический Киев». Предполагала, что экскурсовод будет женщиной в темных одеяниях, которая будет занудно загробным голосом вещать о городских легендах Киева. К моему счастью все было с точностью до наоборот) Экскурсовод светлая, позитивная, подкованная, с горящими глазами, сопровождала свой рассказ шутками-прибаутками. Время пролетело незаметно, узнали множество мистических, интересных историй о Киеве. Спасибо Бодо за организацию, за хороший сервис и всегда вежливые ответы на любые возникающие вопросы.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.