Подаруйте екскурсію «Секретний Київ» для компанії!

подарували вже 6 347 разів
400 грн
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі зустрінуться з гідом та іншою частиною групи в заздалегідь обумовленому місці. Вони вирушать на прогулянку історичним центром міста. Їм розкажуть легенди, пов'язані з визначними пам'ятками, які зустрінуться на шляху. Маршрут буде включати наступні точки:

  • вулиця Алли Тарасової;
  • Софіївська площа;
  • Андріївський Узвіз;
  • Старокиївська гора;
  • вулиці Велика Житомирська, Рейтарська та Золотоворітська.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Бюро відкрилося у 2004 році. З того моменту кількість різних туристичних заходів постійно поповнюється. Наразі у «Цікавого Києва» в портфелі понад 300 екскурсій. Постійні корпоративні клієнти компанії — бренди Vodafone, Carlsberg, Google Україна і McDonald's.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Цікавий Київ - Екскурсії по Києву https://www.interesniy.kiev.ua Місце зустрічі узгоджується з партнером

171 відгук

Денис
Вчора
https://www.facebook.com/100003852076530
Хорошая экскурсия, живу больше 10-ти лет в Киеве, и не знал многих мест и связанных с ними историй. Приятный экскурсовод, рекомендую записываться на вечернюю экскурсию.
Юрій
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100000584545071
Все сподобалось, екскурсія була чудова.
Petro Boieprav
4 червня 2019
https://www.facebook.com/100006202353003
Відмінно! Дівчина гід виявилась справжнім знавцем, 3 години промайнули як мить. Хочу ще! Экскурсия очень понравилась. Ирина Т. умница! Exciting! Great time, experience and findings! Hope to win something else to see here! Kyiv is awesome!)
Андрей
2 червня 2019
Экскурсия очень понравилась. Было действительно интересно и познавательно. Экскурсовод показала то, что мы в обычной жизни не замечаем. Почаще стоит заглядывать в глубинки и узнать новые истории, места. Спасибо Ирине за экскурсию.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.