Подаруйте екскурсію в Чорнобиль для двох!

подарували вже 2 062 разів
2600 грн
2 людини
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Друзі вирушать на екскурсію разом з іншими учасниками групи від станції метро «Вокзальна». При в'їзді в Чорнобиль інструктор розповість про техніку безпеки та правила перебування в зоні відчуження. Потім на групу чекає ознайомча екскурсія про вибух на ЧАЕС та історію міста після трагічних подій. Група відвідає Іллінську церкву та парк Слави, а також підніметься на оглядовий майданчик, щоб побачити 4-й реактор. В екскурсію також входить відвідування занедбаних будівель у Прип'яті. Після цього друзі повернуться до Києва. Оскільки організатору необхідно подати інформацію про учасників, клієнтам потрібно записатися на екскурсію мінімум за 4 календарних дні до її проведення. Також, якщо учасник не є громадянином України, йому потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд у зону відчуження, трансфер і страховка. У Radioactive Team працює п'ять екскурсоводів. Усі гіди вільно розмовляють українською, російською та англійською.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

147 відгуків

Елена
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100002218807800
Спасибо за впечатление. Все очень понравилось.
Роман
17 червня 2019
Экскурсия очень понравилась. Однозначно рекомендую всем желающим ознакомится с этим местом и произошедшими событиями. Любителям Сталкера, Пикника на обочине обязательно к посещению, как и всем кому интересна Зона отчуждения и ЧАЭС. Отличные сопровождающие, расскажут много интересного
Кульов Олександр
16 червня 2019
Атмосфера, единственное, что немного расстроило, что администрация Припять запретила посещение домов, даже тех которые безопасны с точки зрения радиации и состояния.
Булыгина Анастасия
16 червня 2019
Много эмоций, мало слов. С детства мечтала побывать в Зоне Отчуждения, и это случилось! Безусловно, необыкновенный постапокалептический мир, оставленные людьми территории не могут не тронуть. Прочувствовали на себе с мамой ушедшую эпоху СССР, увидели мир заброшенного военного индустриала, столкнулись с наглядной визуализацией сталкерского креатива. Советую всем, кто когда - либо задумывался поехать, больше не думать, а брать тур, и наслаждаться этим мгновением. Все на высоком уровне, однозначно да, советую!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.