Подаруйте екскурсію до Чорнобиля!

подарували вже 2 865 разів
1300 грн
1 людина
до 9 годин
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнт зустрінеться з групою у ТЦ «Ультрамарин» на станції метро «Вокзальна». У першу чергу після в'їзду на територію ЧЗВ учасники пройдуть інструктаж з техніки безпеки. Після цього відбудеться ознайомча екскурсія, під час якої гід розповість про події 26 квітня 1986 року та подальшу долю міста-привида. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та до парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором зі спеціального майданчика. Також екскурсанти відвідають місто Прип'ять і дослідять його покинуті будівлі, після чого залишать Чорнобильську зону та повернуться до Києва. Мінімум за 4 календарних дні до виїзду в Чорнобиль клієнту потрібно буде записатися на послугу, щоб організатори подали необхідну інформацію і списки для в'їзду. Учаснику, який не є громадянином України, потрібно буде доплатити за поїздку.

Чому ми вибрали компанію Radioactive Team

Супроводжуючі — гіди з багаторічним досвідом. Один із них — Юрій Татарчук — організував та провів перший дозволений огляд закритого раніше об'єкта «Чорнобиль-2» та секретної бази «Дуга» («Російський дятел»). Група відвідає біля 20 об'єктів. Екскурсоводи вільно володіють російською, українською та англійською мовами. У вартість туру входить оформлення дозволів на в'їзд, трансфер і страховка.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Radioactive Team - Екскурсії в Чорнобиль https://www.chernobylzone.com.ua/ Київська обл., Чорнобильска Зона

147 відгуків

Елена
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100002218807800
Спасибо за впечатление. Все очень понравилось.
Роман
17 червня 2019
Экскурсия очень понравилась. Однозначно рекомендую всем желающим ознакомится с этим местом и произошедшими событиями. Любителям Сталкера, Пикника на обочине обязательно к посещению, как и всем кому интересна Зона отчуждения и ЧАЭС. Отличные сопровождающие, расскажут много интересного
Кульов Олександр
16 червня 2019
Атмосфера, единственное, что немного расстроило, что администрация Припять запретила посещение домов, даже тех которые безопасны с точки зрения радиации и состояния.
Булыгина Анастасия
16 червня 2019
Много эмоций, мало слов. С детства мечтала побывать в Зоне Отчуждения, и это случилось! Безусловно, необыкновенный постапокалептический мир, оставленные людьми территории не могут не тронуть. Прочувствовали на себе с мамой ушедшую эпоху СССР, увидели мир заброшенного военного индустриала, столкнулись с наглядной визуализацией сталкерского креатива. Советую всем, кто когда - либо задумывался поехать, больше не думать, а брать тур, и наслаждаться этим мгновением. Все на высоком уровне, однозначно да, советую!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.