Подаруйте експрес-фотосесію!

подарували вже 504 рази
950 грн 1 люд. 60 хв.
950 грн
1 людина
60 хв.
Доступно з 2 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Напередодні фотосесії можна обговорити майбутню зйомку з фотографом. Він дасть кілька порад щодо образу та реквізиту. Модель самостійно вибере локацію — це може бути як улюблений парк, так і професійна студія. Фахівець допоможе підібрати природні пози та зніме клієнта з різних ракурсів. Протягом 14 днів він надішле 20 знімків у базовій обробці, серед яких 5 пройдуть глибоку ретуш.

Чому варто спробувати експрес-фотосесію

Це можливість реалізувати будь-які ідеї на фото. Фотограф дасть поради щодо локації та придуманого образу. Моделі не доведеться витрачати багато часу: зйомка відбувається швидко, без довгих приготувань. Результатом стануть якісні знімки, які прикрасять особистий альбом або сторінки в соцмережах.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock Princess - Фотостудія https://www.facebook.com/rockprincesstudio/ вул. Барнаульська, 2а, корпус 1

16 відгуків

Галина
Вчора
Очень замечательный фотограф, красивая студия. все супер!
Юлия Колесник
28 травня 2019
https://www.facebook.com/100005223614549
Хочу сказать большое спасибо моей подруге , которая сделала мне подарок на день рождения, команде bodo, которая придумала эту идею, и замечательной девушке Елизавете которая воплотила эту идею в реальность! Мне осень понравилось, фотосессия прошла замечательно! Ребята огромное Вам всем спасибо за эмоции и впечатления!
Oksana
16 квітня 2019
Фотоссесия была для меня в подарок. Это было приятной неожиданностью. Сревис Bodo очень понравился! Указывали подробно все детали, напоминали о запланированном впечатлении, после него интересовались как все прошло. Такая забота не оставляет равнодушным. Само впечатление - фотосессия - также понравилось. Это была фотосессия в студии на фоне. Фотограф справилась быстрее намеченного времени, выслала весь объем фотографий и пять фото на мой выбор сделала в глубокой ретуши. Я осталась довольна и впечатлением и сервисом.
Филипчук Юлия
12 грудня 2018
Cпасибо Вам, Вы правда очень старались мне угодить, реагировали на мои просьбы!!! Очень Вам за это признательна!!! Просто теперь, в сравнении, понимаю, что в фотостудии фото получаются намного лучше. Вам побольше благодарных клиентов!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.