Подаруйте фотосесію з подружками!

подарували вже 36 рази
1800 грн 3 люд. до 90 хв.
1800 грн
3 людини
до 90 хв.
Доступно з 2 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Можна обговорити всі деталі з фотографом заздалегідь: він дасть кілька порад і допоможе визначитися з образами. Потім моделі вирушать на місце зйомок — до студії, парку або іншої локації в місті. Спеціаліст знайде найкращі ракурси, щоб втілити задумані ідеї. Через 7 днів він надішле 50 фотографій у легкій обробці. 10 вибраних дівчатами кадрів пройдуть глибоку ретуш — на це піде ще тиждень.

Чому варто спробувати фотосесію з подружками

Студія розташована в центрі міста. Павільйони розділені на різні інтер'єрні зони. Для зйомок використовують сучасне обладнання відомих брендів. Подруги зможуть скористатися реквізитом, який знаходиться в фотоательє, або взяти із собою все необхідне. Моделі втілять на знімках відразу кілька різних образів, а фотограф допоможе їх продумати.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock Princess - Фотостудія https://www.facebook.com/rockprincesstudio/ вул. Барнаульська, 2а, корпус 1

8 відгуків

Олеся
18 серпня 2015
Решили устроить фотосессию на девичник. Очень понравилось то, что фотограф был внимательным и посоветовал много хороших поз и идей. Я еще никогда не чувствовала себя перед камерой так легко. Спасибо профессионалу. Ну про фотки конечно стоит сказать отдельно: безумно красивые!
Катя, Даша и Лера
3 жовтня 2014
Мы почувствовали себя настоящими моделями))) Спасибо, Бодо!)))
Яна
21 вересня 2014
Ходила на фотосессию с двумя сестрами. Мне 22, а им - 17 и 12 лет. Получилась оригинальная съемка в стиле "разных поколений":)
Алина
5 серпня 2013
Получила фото на диске, уже раза 3 пересмотрела))) Приглашу на просмотр подружек, будет еще один прекрасный повод увидеться) Одна из них заканчивала курсы по фотошопу и пообещала обработать самые удачные снимки) Хотя несколько из них обработал и фотограф))))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.