Подаруйте фотосесію з проектором!

подарували вже 17 рази
1700 грн 1 люд. 3 години
1700 грн
1 людина
3 години
Доступно з 15 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Клієнт вирушить до студії, де його зустріне фотограф. Спочатку вони разом обговорять деталі зйомки та підберуть зображення, які будуть проектуватися на стіну. Потім моделі зроблять легку укладку (дівчині також нанесуть макіяж). Під час фотосесії майстер підкаже, як правильно позувати, і допоможе втілити кращі ідеї. В результаті клієнт отримає всі знімки в базовій обробці і 8 фото в глибокій ретуші.

Чому ми вибрали фотографа Olha Tikhon

Салон розташований в центрі міста. Фотограф співпрацює з професійним стилістом-візажистом, який готує модель до зйомки. Зображення для фотосесії можна принести з собою або вибрати із запропонованих в студії.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Olha Tikhon - Фотограф https://www.instagram.com/olhatikhon/ вул. Барнаульська, 2а, корпус 1

1 відгук

Лена
20 січня 2019
Люблю ходить на профессиональные фотосессии, люблю фотографироваться - о чем знают все мои друзья. Спасибо им за необычным подарок - это был моей первый опыт фотосессии с проектором. Снимки получились шикарные. Советую всем девушкам! Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.