Подаруйте річний абонемент в спортзал!

подарували вже 7 рази
4000 грн
1 людина
12 місяців
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Перше тренування почнеться зі вступного інструктажу. Тренер розповість про правила безпеки і покаже, як користуватися сучасним обладнанням. В абонемент входить відвідування групових занять і спортивних клубів. Бонус від фітнес-центру — одне безкоштовне EMS-тренування.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Sport Star

Клуб розташований у центрі міста. Це перший дніпровський фітнес-центр, який почав проводити EMS-тренування. Інструктори — призери європейських і міжнародних змагань з бодібілдингу, майстри спорту з пауерліфтингу, дієтологи. Спортивні мами можуть на час заняття залишити дитину в ігровій зоні.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Sport Star - Фітнес клуб http://sportstar.dp.ua/ вул. Січеславська Набережна, 53

8 відгуків

Ирина
18 серпня 2017
это реально лучший спортзал в днепре!! я много в каких побывала, в один не хватает чего-то, а в других просто что-то не нравится. тут же все идеально. опытные инструкторы очень порадовали. знают свое дело. и сам зал с современной техникой, а не покоцанной совсковой. здорово!
Вера
18 серпня 2017
очень довольна этим спортзалом. Удобное расписание тренировок, большое разнообразие программ и хорошие тренера. Занимаюсь с удовольствием! Хожу на йогу, стретчинг и иногда на танцы. Спасибо мужу за подарок)
Инна
19 вересня 2015
У меня в этом спортзале муж занимается. Вот и меня видимо захотел приобщить)) Но конечно в подарочной коробке это выглядит очень красиво) Сертификат активировала сразу. И вот - теперь мы с любимым ходим в тренажорку вместе))
Антон
21 квітня 2015
На юбилей друзья сделали мне такой крутой подарок. Очень доволен! До этого занимался только на брусьях во дворе. с современными тренажорами конечно не сравнить:)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.