Перегони на багі для двох

подарували вже 22 рази
2 людини
1 годину
Залежить від погоди
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020

Гонка на баггі для двох — що це?

Захоплююче катання на баггі — маленькому двомісному авто з великими колесами, призначеним для їзди по піску і бездоріжжю. Заїзд здійснюється в супроводі досвідченого інструктора. Гонка проходить по спеціальній грунтовій дорозі, прокладеній від селища Травневе. Кожному гостю надається окремий баггі.

Легкість в управлінні

Баггі призначені для їзди по піску і бездоріжжю. Вони представляють собою щось середнє між картингом і справжньою гоночною машиною, тому відрізняються простотою в управлінні. Спеціальна гоночна система дозволяє швидко набирати швидкість і легко маневрувати автомобілем.

Автоматична коробка передач

Баггі оснащені автоматичною коробкою передач. А це означає, що з їх управлінням зможе впоратися навіть водій з мінімальним досвідом.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять в елітний автоцентр «Drive», де їх буде очікувати професійний інструктор. Перед заїздом драйвер проведе короткий інструктаж і покаже, як керувати баггі. Для кожного Щасливчика надається окреме авто, тому вони можуть взяти з собою 1 товариша. Четвертим учасником заїзду стане інструктор. Тепер можна приступити до найцікавішого — захоплюючій гонці по дорозі з ґрунтовим покриттям, яка позначена певним маршрутом! Гонщики стартують від селища Підгірне.

Екстремальні гонки по бездоріжжю

Маршрут подорожі проходить по грунтовій дорозі з різноманітним рельєфом. Всілякі схили, спуски і круті повороти додадуть гонці смак справжнього екстриму.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Екстремальне водіння Дніпропетровськ http://www.autocentre.dp.ua/ Територія аеродрому «Кам'янка», р-н м'ясокомбінату «Ювілейний» Вертолітний майданчик

19 відгуків

Вадим
23 січня 2014
Я в восторге от этого подарка! Получил от катание море эмоций и драйва. Катание проходит за городом, трасса просто отличная!!! Брал с собой группу поддержки)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.