Подаруйте перегони на каяках для двох!

подарували вже 766 рази
350 грн 2 люд. 2 години
350 грн
2 людини
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Перед сплавом веслярам видадуть необхідне спорядження: жилети, весла й окремі каяки. Потім тренер проведе майстер-клас з управління човном, веслування і техніки безпеки на воді. Після цього друзі вирушать на каяках за запропонованим інструктором маршрутом Дніпром.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

Компанія надає якісний сервіс з прокату каяків, SUP-дошок і спорядження від найкращих світових виробників. Пункти прокату розташовуються в найбільш зручних і мальовничих локаціях Дніпра: на Монастирському острові в теплу пору року та в парку Воронцова — в холодну. Всі клієнти безкоштовно отримують гермомішки для зберігання речей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Travel Kayak - Прокат каяків і SUP http://travelkayak.com.ua/ Монастирський острів Мануйлівський парк

13 відгуків

Светлана
Вчора
Все прошло отлично! Хорошие каяки и спасательные жилеты. Рекомендуем)
Наталія
Вчора
https://www.facebook.com/100010675907849
Це мій перший досвід каякінгу. Було страшно, оскільки не вмію плавати. Але дарма! Завдяки детальному інструктажу було досить легко почати, а в кінці навіть не хотілося повертатися на берег. Неймовірні відчуття! Нам дуже-дуже сподобалось! Спасибі, bodo!
Виктория
Вчора
https://www.facebook.com/100007922926274
Супер) очень понравилось Мы были первый раз, инструктора все подробно объяснили, рассказали правила техники безопасности. Рекомендую это впечатление! Если Вы новичок, то лучше берите перчатки
Лилия
17 червня 2019
https://www.facebook.com/100009483102323
Замечательное впечатление! Катались на каяках впервые, инструктор все отлично и понятно объяснил, все доброжелательные и милые. Остались только положительные эмоции, так как это отличный шанс немного разомнуть мышцы спины и рык, подышать свежим воздухом, увидеть Днепр с необычного ракурса, да еще и сделать кучу классных фотографий

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.