Подаруйте майстер-клас йоги в групі для двох!

подарували вже 833 рази
200 грн
2 людини
90 хв.
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учні виберуть будь-який напрямок йоги з представлених в студії. На занятті тренер покаже, як виконувати асани, концентруватися на диханні, тримати рівновагу та розслаблятися. Розвивати пластику і гнучкість тіла друзі будуть у групі з 10 осіб. Тренування підходять для спортсменів з будь-яким рівнем фізичної підготовки. Для заняття видадуть спеціальні килимки.

Чому ми вибрали студію йоги Dzen Studio

Студія розташована навпроти ТЦ Leto, до неї можна легко дістатися громадським транспортом. У Dzen Studio працює 20 тренерів з йоги, серед них — викладачі, які проводять заняття за методиками А. Сідерського — засновника напрямку YOGA23. У залах є дзеркала на весь зріст, великі вікна та багато рослин. Dzen Studio регулярно проводить майстер-класи і семінари з йоги.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Dzen Studio - Йога студія http://yoga23.dp.ua/ пр-т Гагаріна, 14

26 відгуків

Марина
5 квітня 2019
https://www.facebook.com/100002585144945
Подарочный сертификат выиграла на фестивале. Выбрала впечатление "Йога". Давно хотела попробовать это направление. Тренер подробно комментировала каждое движение, что позволило эффективно провести эти 1,5 часа, несмотря на первое посещение. Занятие очень понравилось! Благодарю Bodo, студию йоги и тренера Анну за предоставленную возможность!
Ткаченко Ирина
13 грудня 2018
Добрый день! Благодарю за Ваш ответ,приятно,что есть обратная связь и действительно приняты меры. Прекрасный сервис!
Алена
14 вересня 2018
Очень понравилась йога! Тренер внимательный, следил за техникой выполнения упражнений. Чувствую прилив бодрости, а настроение просто замечательное!)))
Наталья
20 серпня 2018
Благодаря подарочному сертификату воdо, получила новое приятное впечатление на занятиях йоги. Отзывчивый и приятный персонал подсказал как лучше распределить занятия, чтобы получилось посетить 12 занятий за месяц. Уже посетила 4 занятия, тренировки разнообразные, уютная атмосфера, грациозный преподаватель, есть к чему стремиться. На занятиях не только духовная практика, но это ещё и популярный вид фитнеса Планирую купить абонемент на следующий месяц . Спасибо за Ваш сайт.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.