Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 115 рази
1800 грн
1 людина
8 занять по 45 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Уроки пройдуть в індивідуальному форматі — учень зможе поставити всі запитання наставнику та розібрати з ним складні моменти. Новачкові він розповість про складові установки та допоможе розвинути почуття ритму. Протягом курсу ударник-початківець опанує правильну постановку рук і ніг, теорію ритміки та основні прийоми звуковидобування. Також профі покаже вправи для пальців та кистей, які потрібно відпрацювати вдома. Досвідчений драмер зможе зайнятися експериментальними техніками гри та імпровізацією.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться в пішій доступності від ст. м. «Вокзальна» і розташована в будівлі ТРЦ «Приозерний». Навчанням займеться професійний сесійний барабанщик із багаторічним досвідом гри і виступів.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ENGAmusic - Музична студія мистецтв http://engamusic.dp.ua/ вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний"

66 відгуків

Міша
29 червня 2019
https://www.facebook.com/100000239730191
Дуже цікавий досвід, тепер хочеться зайнятись ударними більш серйозно. Вчитель уважний і послідовний, з ним дуже комфортно. Дякую!
Евгений
22 червня 2019
Спасибо большое! Все супер...
Евгений
10 червня 2019
https://www.facebook.com/100011626740491
Так получилось, что свою эмоцию ждал несколько месяцев - всё не получалось со временем. Вот, наконец, попал на урок игры на барабанах - и... Остался просто в восторге! Спасибо за такую прекрасную услугу. Однозначно рекомендую
Светлана
6 червня 2019
https://www.facebook.com/100013169293723
Все было просто супер! Когда тебя встречают с улыбкой на лице- настроение уже летит вверх! Представила себя прям Ларсом Ульрихом! Преподавателю Борисенко Александру особая благодарность за внимательность и терпение! Вы все молодцы, делаете очень нужное дело - поднимаете настроение, делаете жизнь ярче! Bodo- это круто!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.