Подаруйте курс візажу!

подарували вже 39 рази
2400 грн
1 людина
6 занять по 2 години
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Під час занять учень опанує різні техніки нанесення макіяжу. На уроках спеціаліст розповість про основні тренди в б'юті-індустрії, допоможе розібратися в популярних засобах і дасть поради щодо вибору косметики. Програма ділиться на різні блоки, серед яких — визначення свого типу зовнішності, підбір косметики та її колірної гами, корекція обличчя тощо.

Чому ми вибрали студію краси Інни Буянської

Студія знаходиться в центрі міста. Для навчання надають професійну косметику відомих брендів. На кожне практичне заняття запрошують різних моделей. Таким чином новачки вчаться працювати з різними типами зовнішності.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Школа професійного макіяжу Інни Буянської http://promakeup.dp.ua/ вул. Короленка, 25

40 відгуків

Яна
Вчора
Всё было очень здорово! Узнала много нового и научилась делать себе вечерний макияж
Настя
14 червня 2019
Всё понравилось, хорошо провела время, спасибо за эмоции
Виктория
2 червня 2019
Мастер-класс понравился. Мастер рассказывает интересно и доступно.
Анастасия
26 травня 2019
https://www.facebook.com/100003351183757
Впечатление безумно понравилось. Инна - мастер своего дела. Рассказала много крутых фишек, показала как наносить макияж, на что мне стоит обратить внимание и как подчеркнуть все достоинства)) теперь и в будние дни, и в праздники я сама смогу сделать себе достойный макияж) Инна, спасибо огромное за знания))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.