Подаруйте майстер-клас бариста для компанії!

2000 грн
4 людини
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Четверо друзів відвідають індивідуальне заняття, на якому опанують кілька способів приготування кави. Майстер-клас буде складатися з двох частин. Спочатку бариста проведе екскурс в історію напою та розповість про способи обробки, калібрування й обсмажування зерна. Після цього учні навчаться збивати молоко та готувати каву на основі еспресо. Також вони дізнаються про декілька альтернативних методах заварювання напою.

Чому ми вибрали бутик кави та чаю Teahouse

Бутик був заснований у 1996 році. А у 2014 компанія відкрила першу в Україні чайну школу. У Teahouse працюють досвідчені бариста. Для майстер-класу надають три кавових бленди, два види арабіки, а також весь необхідний посуд і обладнання.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Teahouse - Бутик кави та чаю https://www.teahouse.ua/ вул. Січових Стрільців, 19

11 відгуків

Владислав
28 травня 2019
Отлично провёл время узнал много нового спасибо
Кристина
18 лютого 2019
Супер! Обожаю кофе! Узнала много интересных фактов о нем, теперь буду хвастаться перед друзьями-кофеманами. И конечно же, буду угощать их. Теперь-то умею готовить несколько видов))) Спасибо за познавательный мастер-класс.
Арина
11 лютого 2019
Интересное впечатление, нам с подругой очень понравилось. Всем кофеманам однозначно рекомендую.
Алена
11 лютого 2019
Впечатление очень понравилось! Бариста - настоящий профи, все объяснил, показал и рассказал. Научились с подругой правильно готовить эспрессо и латте. Рекомендую всем) увлекательный мастер-класс.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.