Майстер-клас великого тенісу для двох

подарували вже 406 рази
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

Захоплююче навчання грі у великий теніс — олімпійського виду спорту з древньою історією. Правила прості: маленький м'ячик з допомогою ракетки подається на бік суперника через горизонтально натягнуту сітку. Суперник повинен відбити «удар» до другого дотику кульки з підлогою. Заняття пройде в компанії інструктора на професійному тенісному корті. Все необхідне для уроку видається.

Цікаві навички

Гості будуть займатися зі спортсменом, на рахунку якого не тільки багато перемог, але і солідний викладацький досвід! Він допоможе освоїти особливості гри у великий теніс і з задоволенням поділиться секретними прийомами! Профі познайомить з:

  • правилами гри
  • особливостями правильного положення ніг
  • тонкощами влучного удару

Все включено

На занятті буде надано все необхідне спорядження. У комплект кожного гравця входить професійна ракетка з натягнутими струнами і гумовий м'ячик діаметром 6,5 див.

Як все проходить?

Щасливчики опиняться в одному з кращих спортивних клубів Дніпра — «Восход», де їх зустріне досвідчений інструктор. Він видасть необхідний інвентар для уроку, проведе невелику розминку і розповість правила гри. Профі продемонструє, як правильно тримати ракетку і в якому положенні повинні перебувати ноги. Після того, як Щасливчики відпрацюють техніку нанесення ударів, вони зможуть присвятити залишок заняття захоплюючій грі.

З користю для здоров'я

Гра не тільки подарує заряд задоволення від азартного змагання, але і зробить благотворний вплив на самопочуття учасників! Всього за 1 урок можна:

  • зняти стрес
  • поліпшити м'язовий тонус
  • потренувати дихальну систему

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Тенісний клуб " Мегарон http://www.megaron.dp.ua/ вул. Костомаровская, 6А

19 відгуків

Сергей
28 жовтня 2015
http://www.facebook.com/profile.php?id=932302920188391
Я человек ищущий. У меня было желание познакомиться с еще одним видом спорта - большим теннисом. И мои друзья вместе с BODO сделали мне такой подарок на День рожденья. Отличная идея дарить впечатления. P.S. Если Вы получили подарок от BODO не откладывайте впечатления на завтра, завтра будут новые...
Сергей
1 жовтня 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007549067349
Впечатление класс! Все очень внимательно, чистенько, пунктуально. Тренер также отработал на все 100%, собираемся еще к нему сходить. Что касается самого bodo, также сервис хорош, позвонил активировал купон, подтвердили и время и дату моего пожелания, хотя и заказывал впечатление не за две недели, а за один день до желаемой даты.
Игорь
7 серпня 2015
Отлично провели время вместе с женой. Удалось поиграть и друг с другом, и каждому по разу с тренером. Теперь думаем устроить себе на даче что то вроде импровизированного корта и соревноваться.
Ира
9 червня 2015
Сразу чувствуется мастер своего дела. Рассказал, показал, да еще и позволил проявить себя в финальном состязании. Очень довольна.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.