Майстер-клас з флористики

подарували вже 160 рази
1 людина
до 1,5 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Майстер-клас з флористики — що це?

Досвідчений флорист познайомить із основами витонченого мистецтва та допоможе створити власну унікальну квіткову композицію. Для майстер-класу будуть використовуватися місцеві та імпортні квіти. Щасливчик обере один із трьох варіантів створення композиції з живих квітів: в основі може бути каркас з лози, ваза або box, а флорист надасть необхідні матеріали та інструменти. Ексклюзивний квітковий шедевр стане ефектним доповненням будь-якого інтер'єру.

Композиція з живих квітів

Досвідчений флорист підкаже, як створити унікальний букет своїми руками. На майстер-класі будуть використовувати тільки живі квіти, що дозволить оцінити аромат та створити оригінальну квіткову композицію.

Видаються необхідні матеріали

Для заняття майстер підготує потрібні матеріали: від різноманітних живих квітів та елементів декору до спеціальних інструментів. Після завершення майстер-класу ексклюзивна флористична композиція залишається на пам'ять. З її допомогою можна прикрасити інтер'єр або презентувати близьким.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в одну з кращих студій флористики міста Дніпро— «Jardin», де його зустріне професійний флорист. Він надасть усі матеріали та інструменти для захоплюючого заняття, після чого розповість про особливості створення квіткових композицій. У процесі майстер-класу Щасливчик зрозуміє принципи комбінування квітів та на практиці вивчить основи декоративного мистецтва. Потім під керівництвом майстра він створить ексклюзивну флористичну композицію. Заняття тривалістю до 90 хвилин проведуть індивідуально для дорослого або дитини доросліше 12 років. Результат творчості можна забрати з собою як сувенір.

Ексклюзивна флористична композиція

Щасливчику належить власноруч зібрати флористичну композицію з живих квітів. Він може самостійно обрати, що буде лежати в основі:

  • каркас з лози;
  • ваза;
  • box.

Мастер розповість про принципи поєднування квітів та покаже, як все зробити правильно.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Студія флористики JARDIN https://www.facebook.com/jardinfaceflowers/ вул.шевченка, 22

7 відгуків

Юлия
22 травня 2018
Мастер класс очень понравился ! Получила незабываемый опыт и чудесные впечатления;) Спасибо огромное!
Валерия
31 жовтня 2017
Опытные флористы все с удовольствием рассказали и показали) Получила огромное удовольствие от процесса, а букет в боксе теперь радует глаз дома.
Полина
30 серпня 2015
https://www.facebook.com/100002177635443
Безумно понравился мастер-класс. Всего за час я сделала чудесную композицию, которая радовала глаз всем окружающим. Компанию обеспечила очень приятная женщина, профессионал в своем деле. Советую попробовать себя в создании маленьких шедевров.
Ксюша
21 вересня 2014
Мне очень понравилось!!! Я теперь буду дарить исключительно такие "букеты" в виде цветочных корзинок=)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.