Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 1 526 разів
700 грн
2 людини
2 години
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер видасть друзям спеціальні фартухи та матеріал, а також ознайомить з «робочим місцем». Потім він розповість про тонкощі мистецтва та покаже, як працювати за гончарним кругом. Після цього гості зможуть самостійно перетворити безформні шматки глини на сувеніри. За час майстер-класу друзі встигнуть створити до 3-х виробів. Готовий посуд можна буде забрати після випалу за кілька тижнів і використовувати в побуті.

Чому ми вибрали творчу студію «Майстер Клас»

Студія знаходиться в центральному районі міста. Вирушити на майстер-клас гончарства може учень будь-якого віку — педагоги навчають як дорослих, так і дітей.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Майстер Клас - Творча студія http://www.masterclass.dp.ua/ вул. Європейська (Миронова), 7а

60 відгуків

Александра
29 червня 2019
https://www.facebook.com/100009882488788
Отличный МК, надеюсь приготовить вкуснятину в горшочках, сделанных своими руками)))
Татьяна
12 червня 2019
Первый раз работала с глиной! Очень понравилось! Вот только за один раз почувствовать как и что сложно... Хотя это лишь повод вернуться и попробовать еще) Очень внимательные профессионалы!!! Спасибо!!! И уже представляю, как будем пить травяной чай из сделанных своими руками чашечек)
Марина
11 червня 2019
Все понравилось
Яна Коваленко
9 червня 2019
Шикарные впечатления! Спасибо преподавателю Насте за прекрасные эмоции и позитив ( а также за терпение, когда у нас что-то не получалось))) Мы сделали симпатичные посудинки!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.