Подаруйте майстер-клас гри на фортепіано!

подарували вже 101 рази
300 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Учень відвідає індивідуальне заняття з викладачем. Спочатку вчитель перевірить навички новачка та складе програму заняття. Урок почнеться з опрацювання базових елементів: формування правильної посадки, постановки кистей, чітких переходів пальців між клавішами. Також педагог розповість про основи нотної грамоти. Після закінчення заняття учень зможе сольно зіграти улюблену пісню в акустичній варіації. Більш досвідчений музикант попрактикується в імпровізації і зіграє в різних техніках.

Чому ми вибрали музичну студію мистецтв ENGAmusic

Студія знаходиться поруч зі станцією метро «Вокзальна» в ТРЦ «Приозерний». Навчання проводить професійний музикант. Заняття підійде людям з різним рівнем навичок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

ENGAmusic - Музична студія мистецтв http://engamusic.dp.ua/ вул. Боброва, 1, 4 поверх, ТРЦ "Приозерний"

1 відгук

Ольга
27 березня 2018
Отличный курс! Я никогда раньше не пробовала играть на фортепиано, и тут выпала отличная возможность - спасибо моему мужу) мне очень понравилось. Под конец у меня получилось сыграть мою любимую песню Эллы Фицджеральд, я очень рада))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.