Подаруйте майстер-клас капкейків!

подарували вже 345 рази
450 грн
1 людина
до 3,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачок вирушить на групове заняття у кулінарний клуб. Урок почнеться зі стислої теорії: кондитер розповість історію походження десерту та видасть усе необхідне для його приготування. Наставник запропонує кілька рецептів, після чого учень займеться готуванням. Прислухаючися до порад кулінара, він створить капкейки з різними начинками та кремом. Солодощі можна забрати із собою або продегустувати відразу після майстер-класу.

Чому ми вибрали кулінарний клуб Biskvit Room

Кулінарна студія знаходиться у центрі міста. Вона обладнана двома залами: в одному розташована кухня, в іншому — зона відпочинку, де все приготоване можна продегустувати в спокійній атмосфері. На занятті надається усе необхідне для приготування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Biskvit Room - Кулінарний клуб https://www.facebook.com/biskvitroom/ вул. Вернадського, 37

9 відгуків

Оля
24 січня 2019
все очень интересно, а главное - вкусно! теперь буду радовать мужа такими изысками кулинарными, он у меня тот еще сладкоежка ;)
Виктория
18 січня 2019
Опишу одним словом - ВКУСНО! Ну вот очень понравилось Приятно осознавать, что ты своими руками можешь сотворить такую красоту :) Всем советую выбрать этот мастер-класс и попробовать себя в роли кондитера. Поверьте, это не так сложно (когда тебя учит профи) и очень увлекательно :)
Ира
4 січня 2019
Ходила с подругой, обе остались в восторге! Огромное спасибо шефу, спасибо ребятам из группы. Сладости забрали с собой, все довольны. Теперь просят радовать такими десертами почаще.)
Татьяна
11 травня 2018
Подростку сложно угодить.Подарок "Мастер класс капкейков" оказался для дочери приятным сюрпризом.Ребёнок в восторге!Новые впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.