Подаруйте майстер-клас коктейлів!

подарували вже 80 рази
2000 грн 2 люд. до 60 хвилин
2000 грн
2 людини
до 60 хвилин
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзі вирушать на індивідуальний майстер-клас від професійного бармена. Заняття розпочнеться з теорії. Спочатку фахівець пояснить, як правильно використовувати основні аксесуари: шейкери, джигери, гейзери та ложки у вигляді спіралі. Після цього новачки перейдуть до практики. Під керівництвом бармена вони створять 6 видів коктейлів у різних техніках. Готові напої друзі зможуть продегустувати в компанії запрошених гостей.

Чому ми вибрали «Дніпропетровську гільдію барменів»

Школа барменів існує з 2000 року. За цей час навчання пройшли понад 650 осіб. Під час майстер-класу використовується високоякісне обладнання та інвентар. Крім інгредієнтів для приготування коктейлів, клієнтам видаються методички з рецептами різних алкогольних напоїв

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Дніпропетровська гільдія барменів http://www.barmen.dp.ua/ вул. Академіка Янгеля, 16

6 відгуків

Анна
1 квітня 2019
Крутое впечатление, спасибо моим коллегам за такой подарок ко дню рождения! Теперь смогу приятно удивлять друзей на вечеринках, делая для них вкусные коктейли!))
Ирина
1 червня 2017
Давно хотела научиться делать разные коктейли, потому что мы часто собираемся с друзьями и иногда хочется угостить их чем-то этаким, а не покупать готовые напитки. Бармен все обстоятельно показал и рассказал. Было весело и информативно.
Виталий
29 січня 2015
Получили с братом подарок на Новый год, не долго думая проверили на деле. Реально интересно. Все понравилось. Большая заслуга в этом у нашего гуру. Очень талантливый парень и в дело свое влюблен.
Марина
29 липня 2014
Мастеру большой респект. То что он вытворяет с бутылками дано не каждому. Мы даже приблизительно не смогли повторить. А вот за рецепты коктейлей отдельное спасибо (плюс если хотите узнать как выбрать алкоголь, то вы по адресу - бармен знал об этом кучу всего). Я очень хотела научиться, как делать такие коктейли цветные слоями. Оказалось очень просто - там главное понять, что тяжелее (как сироп), и тогда слои не перемешаются. Нам еще рассказали такую фишку, что если охладить напиток для нижнего слоя, то он точно не расплывется. В общем (вы итак наверно поняли) было классно .
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.