Подаруйте майстер-клас кулінарії для компанії!

2000 грн
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Компанія відвідає груповий кулінарний урок. Перед стартом кожному видадуть фартух, продукти та весь необхідний кухонний інвентар. Потім учасники візьмуться за приготування. Під керівництвом кухаря вони зроблять 2-3 страви, які потім можна продегустувати на місці або забрати з собою. Усі рецепти в деталях учні зможуть дізнатися на майстер-класі.

Чому ми вибрали кулінарну школу GastroSchool18

Друзі зможуть самостійно вибрати напрямок в кулінарії, яке хочуть вивчити. Це може бути одна з кухонь світу, десерти та випічка, святкові рецепти та вироби з тіста. Майстер-клас веде практикуючий шеф-кухар.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

GastroSchool18 - Кулінарна школа https://www.gastro18.com/ пр-т Олександра Поля 11, ТЦ Міріада

17 відгуків

Анна
11 червня 2019
Спасибо большое за новые знания, приятное общение, вкусную еду
Екатерина
11 червня 2019
Неожиданно много крутых подсказок, лайфхаков, которые применяю уже сейчас в жизни, получила на мастер-классе по испанской кухне от шеф-повара Людмилы! Веселая и душевная атмосфера, качественные продукты и тем самым результат просто вау! Рекомендую всем хотя бы раз побывать в такой крутой гастро школе!)
Татьяна
7 червня 2019
https://www.facebook.com/100006262860787
Мастер-класс мне понравился, атмосфера позитивная, шеф-повар Людмила располагает и отлично задаёт творческий ритм. Я довольна :)
Евгений
5 червня 2019
https://www.facebook.com/100010780381478
Спасибо за впечатление. Узнал много нового, попрактиковался и вкусно поел))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.