Подаруйте майстер-клас олімпійської яхти!

подарували вже 364 рази
900 грн 1 люд. 3 години
900 грн
1 людина
3 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Заняття розпочнеться з невеликого інструктажу, під час якого яхтсмен введе новачка в курс справи. Потім профі виведе судно на воду та перейде до навчання. Він розповість про особливості управління яхтою — навчить робити повороти та йти під вітрилом. Капітан координуватиме весь навчальний процес і в разі потреби допоможе виправити помилки.

Чому ми вибрали прокат яхт та катерів «На воде»

Майстер-клас пройде на швидкісному вітрильному судні олімпійського класу. Сам яхт-клуб розташований у центрі Дніпра, недалеко від Палацу дітей та юнацтва. Для максимально комфортної прогулянки можна залишити особисті речі в камері схову.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

На воде - Прокат яхт та катерів http://navode.com.ua/ вул. Набережна Перемоги, 3а

8 відгуків

Алексаедр
3 червня 2019
Интересно и поучительно. Точно не зря потраченное время)
Андрей
2 червня 2019
Спасибо все было очень круто)))
Дмитрий
27 травня 2019
Мастер-класс очень понравился, было интересно, капитан настоящий профессионал.
Стас
24 липня 2018
Люблю разный водный спорт, поэтому очень обрадовался, когда девушка подарила мастер-класс яхты. Почувствовал себя настоящим моряком) Капитан очень опытный, все рассказал, показала. Я узнал для себя много нового, в том числе много морских терминов. Немного устал, но отличное настроение гарантировано на несколько дней. Не отказался бы от такой собственной яхты) Спасибо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.