Подаруйте майстер-клас управління яхтою!

подарували вже 572 рази
2000 грн
1 людина
4 години
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Учень вирушить на індивідуальний урок, який почнеться з правил з техніки безпеки. Моряк-початківець опанує особливості управління судном і навчиться керувати штурвалом та налаштовувати вітрила. Інструктор покаже, як тримати курс і долати дистанції на воді. Після теоретичної частини учень відчує нові навички на практиці, ставши за штурвал яхти. З собою на борт можна взяти 1 людину.

Чому ми вибрали оренду яхт «Яхти Дніпра»

Навчання проходить на парусно-моторній яхті. Керувати судном новачки будуть під керівництвом шкіпера із сорокарічним досвідом. Прогулянка стартує в акваторії затоки біля Усть-Самарського моста. Подальший маршрут гості прокладають на свій розсуд.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Яхти Дніпра - Оренда яхт http://prokatyacht.com.ua/ вул. Маршала Малиновського, 102к, яхт-клуб «Дніпро»

27 відгуків

Дмитрий
10 червня 2019
Приятные впечатления, ярко , познавательно, интересно . Масса позитивных эмоций, большое спасибо инструктору Александру Владимировичу!
Дмитрий
3 червня 2019
Все очень понравилось!
Никита
20 травня 2019
Посетил все занятия, много полезной теории, а главное практики. Инструктор - умный, доходчиво объяснял, благодаря чему я быстро освоил материал. В общем советую.
Денис
26 квітня 2019
Было круто! Мне все понравилось! Даже не ожидал, что будет настолько интересно! Спасибо преподавателю! Я кайфонул от занятия)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.