Метання ножів для двох

подарували вже 62 рази
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
Актуально весь рік

Метання ножів для двох — що це?

Захоплюючий майстер-клас, присвячений стародавньому мистецтву — метання ножів. Можливість навчитися метати ножі, сокири, сюрікени і спиці. Заняття проводить професійний інструктор.

Величезний арсенал зброї!

Метати можна не тільки ножі, але і інші види холодної зброї. Це можуть бути:

  • сокири
  • сюрікени
  • спиці

Місце проведення враження на вибір

Локацію для проведення враження можна вибрати на власний розсуд. Бажано, щоб це були просторі і небагатолюдні місця, наприклад, Тунельна балка, Монастирський острів, парк Леніна, Кодакська фортеця, парк Богдана Хмельницького.

Як все проходить?

Щасливчики погоджують з організаторами місце проведення враження. На вказану локацію заздалегідь доставляють все необхідне обладнання. Далі — знайомство з інструктором і короткий інструктаж по техніці безпеки у його виконанні. Потім Щасливчики спробують кидати різні предмети. Це можуть бути не тільки ножі, але також сокири, сюрікени, спиці. Перших 30 хвилин Щасливчикам буде достатньо, щоб визначитися з бажаним видом холодної зброї. Ближче до кінця заняття, можна буде спробувати екзотичні способи метання: лівою рукою, з двох рук, із змінною дистанцією.

Можливість дізнатися:

  • історію метальної зброї
  • правильну техніку кидка
  • різні способи метання

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Evolution - Фаєр шоу http://ogon.com.ua/ Сичеславская Набережна

4 відгуки

Юрий
11 січня 2016
https://www.facebook.com/max.cooper.965
Все прошло отлично!) море удовольствия!!! Особенно когда, благодаря тренеру, топором попадаешь в мишень на расстоянии около 15-ти метров!))))
Евгений
23 червня 2015
https://www.facebook.com/100001014845949
Был на Впечатлении с женой. Оба в восторге! Инструктор молодец - за несколько подходов с его точными рекомендациями удалось получить приятный результат. Когда правильно бросаешь - действительно заранее чувствуешь, что попал. Привез с собой собственные метательные «принадлежности» - осмотрел, рассказал, показал. Плюс – приятная беседа и чаепитие в конце!
Никита
25 березня 2015
Ходили с другом. Развлеклись отлично, как по мне. Хотя дело не такое уж и простое. Но как попадаешь в цель - радости полные штаны))
Максим
17 серпня 2014
В кино это выглядело проще:) Немного напоминает дартс, но ножи потяжелее. А вообще прикольно, мне понравилось.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.