Занурення у світ VR-ігор для компанії

4 людини
до 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

На компанію чекає ціла година ігор у віртуальній реальності. Спочатку клієнтів зустріне інструктор, який розповість про технології VR і видасть кожному шолом, навушники й бездротові контролери. Потім учасники зможуть вибрати одну або кілька ігор із представлених і зануритися у світ віртуальних розваг.

Чому ми вибрали ігровий клуб UnrealVR

У клубі представлено новітнє обладнання та сучасні технології. Друзям видадуть VR-шоломи з оглядом у 360 градусів. Учасники зможуть пройти будь-яку кількість ігор, обмежуючись лише в часі.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

UnrealVR - Ігровий клуб https://unrealvr.com.ua/ пр-т Гагаріна, 27, ТЦ "Дельмар"

3 відгуки

Яна
2 квітня 2019
Впечатление прошло очень круто)) Ходила с подругой, мы весело провели время)) Очень рекомендую) Спасибо за классное развлечение)
Дима
26 березня 2019
VR - это очень круто!! Мы с друзьями просто в восторге, успели наиграться в разные игры. Обязательно посетим еще, понравилось безумно!
Катя
22 березня 2019
очень крутое впечатление - очередной раз спасибо бодо) мне все понравилось, хочу попробовать еще в шутеры сыграть, так что еще прийду сюда)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.