Подаруйте пошиття авторської вишиванки!

подарували вже 17 рази
5000 грн 1 люд. 3 тижні
5000 грн
1 людина
3 тижні
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

У розпорядженні клієнта опиниться каталог, де представлені моделі минулих і нових колекцій. Він зможе вибрати фасон і орнамент, а також гаму кольорів і тканину. За необхідності майстер підкаже оптимальний варіант і зніме мірки, а потім перейде до роботи. Вишиванку пошиють із льону. Термін виготовлення — близько 3 тижнів. Чоловічу сорочку покриють візерунками на 10-30%, жіночу — на 30%, дитячу — на 50%.

Чому ми вибрали дизайнерське ательє TATIANA Shchurova

Бренд був створений 5 років тому. Майстри шиють сорочки з натуральних тканин і прикрашають їх вишивкою хрестиком або гладдю. В основі малюнка може бути шовкова або бавовняна нитка. За бажанням клієнт може вибрати вже готовий виріб, представлений у майстерні. Ательє працює без вихідних.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Дизайнерське ательє TATIANA Shchurova http://www.tatianashchurova.com вул. Магдебурзького права, 3

2 відгуки

Тариф
17 квітня 2018
http://ok.ru/profile/187767256070
хороше обслуговування, високу якість виробу, вишиванка вийшло відмінно, вдячністю !!!
Мирослава
14 лютого 2017
Моему восторгу нет предела. Сегодня я наконец-то получила готовую вышиванку, которую мне пошили на заказ. Приятно, что дизайном и созданием эскиза занимался дизайнер лично. Давно хотела заказать себе вышиванку, но все откладывала. Сестра помогла мне воплотить задуманное в жизнь, подарив на День рождение сертификат.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.