Подаруйте післявесільну фотосесію!

3800 грн 2 люд. до 4 годин
3800 грн
2 людини
до 4 годин
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Молодята приїдуть у студію, де їх зустріне стиліст. Він зробить нареченій легку укладку і макіяж, який підкреслить природну красу. Потім почнеться зйомка. За час фотосесії пара зможе приміряти декілька образів — від весільних до повсякденних. Протягом 7 днів подружжя отримає фото в базовій обробці. 20 знімків пройдуть професійну ретуш — на це знадобиться ще тиждень. Кращі кадри потраплять до фотокниги на 10 сторінок.

Чому ми вибрали фотостудію Rock Princess

Локація розташована в центрі міста. У розпорядженні молодят опиняться два тематичні зали з різними декораціями. За бажанням можна скористатися реквізитом, який є в студії, або взяти пам'ятні речі з собою. Фотограф прислухається до всіх побажань пари.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Rock Princess - Фотостудія https://www.facebook.com/rockprincesstudio/ вул. Барнаульська, 2а, корпус 1

1 відгук

Елизавета
8 серпня 2018
Лучшая наша фотосессия с мужем) свадьба была год назад, но у нас остались наряды. Друзья подарили сертификат, и мы сделали очень крутой тематический фотосет) хотели сделать в хоррор-стиле, фотограф это поддержал) все прошло супер)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.