Прогулянка на швидкохідному катері

подарували вже 16 рази
4 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Використати до 31.03.2020
Скоро відкриття сезону

Прогулянка на швидкісному катері — що це?

Захоплююча можливість покататися по Дніпру на швидкохідному катері SEA DOO Challenger зі швидкістю до 100 км/ч. Судно орендується для компанії з 4-х чоловік. Катером буде керувати досвідчений капітан. Залишиться тільки отримати задоволення від поїздки, зайнявши місця на відкритій палубі.

Катання на катері SEA DOO Challenger

Швидкохідний катер SEA DOO Challenger подарує незабутні емоції під час гонки по водних просторах. Швидкість руху досягає 100 км/год, а значить, можна бігти наввипередки з вітром. Відкрита палуба дозволить відчути всі переваги швидкого катання.

Мальовничі краєвиди Дніпра

Досвідчений капітан вибирає маршрут по найкрасивіших місцях, надаючи можливість милуватися мальовничими берегами Дніпра. Найбільш барвисті ландшафти гідні того, щоб залишитися на знімках фотокамери.

Як все проходить?

Щасливчика зустрінуть біля центрального мосту, навпроти готелю «Дніпропетровськ». З собою він візьме ще 3-х друзів, щоб разом відправитися на річкову прогулянку. Капитан яхт-клубу «Екотур» опише передбачуваний маршрут і вислухає всі побажання Щасливчика. Прогулянка буде проходити в акваторії Дніпра в межах міста. Можна прокотитися з максимальною швидкістю або ж вибрати більш спокійний темп подорожі.

Прогулянка по хвилях разом з друзями

Радість, розділена з одним, приємна подвійно. А на борт катера можна запросити до 3-х близьких людей. Крім них і капітана на палубі більше нікого не буде. Поїздка у веселій компанії стане приємним спогадом для всіх.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Яхт-клуб «Екотур» http://www.ecotour.in.ua/ Житловий масив «Перемога»

2 відгуки

Ольга
22 вересня 2015
Была на впечатлении "Прогулка на скоростном катере" с друзьями. Нам все понравилось! Теперь хочу попробовать еще впечатления от Бодо. Это я получила в подарок на юбилей. Посмотрела сайт, интересно попробовать разные спа.
Николай
10 червня 2015
Очень классно покатались на катере с женой и детьми. Сделали много красивых фото. Капитан - настоящий профи. Спасибо за впечатление!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.