Подаруйте стрибки на джамперах!

подарували вже 2 079 разів
250 грн
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
від 30 до 110 кг
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Клієнт отримає можливість випробувати в дії «ходулі», в основі конструкції яких — ресори з пластику, що пружинить. Завдяки цьому можна прискоритися під час бігу та збільшити силу та дальність стрибків. Спочатку інструктор розповість, як правильно стояти та пересуватися на скороходах. Перші кроки новачок зробить, тримаючись за руку професіонала. Потім він спробує бігати та стрибати самостійно.

Чому ми вибрали центр прокату Azpirin

Випробувати незвичайний засіб пересування можна в парку ім. Лазаря Глоби. Заняття пройде на просторому майданчику з рівним асфальтом. Для уроку видають необхідне захисне екіпірування.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Azpirin - Центр прокату https://www.instagram.com/azpirin_club/ вул. Старокозацька, 58 (парк ім. Лазаря Глоби)

23 відгуки

Инна
26 квітня 2019
Спасибо парню за такой классный подарок ко Дню рождения) От души повеселилась и снова почувствовала себя ребенком! Занятие понравилось, тренер очень внимательный: помогал и подсказывал. Все супер.
Марина
12 квітня 2019
Занятие - супер!) Было весело, особенно когда у тебя начинает получаться прыгать!) Плюс хорошая тренировка для ног. Тренер помогал и подсказывал. Нам с подругой очень понравилось)
Антон
14 червня 2018
Было очень весело! Мы с девушкой впервые пробовали ходить и прыгать на джамперах. Вначале нам помогал опытный инструктор: показал, как делать первые шаги и держать равновесие. А когда мы освоились, отпустил на прогулку) Незабываемое впечатление. Всем рекомендую!!!
Наталья
16 липня 2017
https://www.facebook.com/100009537668615
инструктор был внимателен,всегда находился с детьми на джамперах рядом,помогал и подсказывал.заявленое время было намного больше,соответственно и впечатлкний тоже.сертифекат получили в подарок у мужа на работе.вообщем все хорошо организовано.спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.