Подаруйте катання на SUP-серфі для двох!

подарували вже 414 рази
500 грн
2 людини
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Сапсерфінг — вид спорту, що поєднує греблю і серфінг. Друзі будуть кататися на спеціальних видовжених бордах, керуючи ними за допомогою весел. Інструктор пояснить, як виконувати повороти та тримати рівновагу. Він підбере кожному жилет і лиш на ногу, після чого спортсмени зможуть влаштувати водну прогулянку за власним маршрутом.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

У місті є дві точки прокату — в парку Воронцова і на Монастирському острові. Вони обладнані душовими та шафками. Додатково кожному видають герметичні мішки для зберігання речей. В арсеналі компанії — нові борди від світових брендів. Враження можна отримати в будь-яку пору року. Катання здійснюється за будь-яких температур, якщо вода не замерзла.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Travel Kayak - Прокат каяків і SUP http://travelkayak.com.ua/ Монастирський острів Мануйлівський парк

7 відгуків

Варвара
17 червня 2019
Все прошло хорошо
Оксана
9 червня 2019
https://www.facebook.com/100011079736429
Незабываемо проведённое время!) Спасибо большое Travel kayak за организацию, а bodo за предоставленное впечатление!!!
Лиза
27 травня 2019
Очень крутой опыт, ходила с подругой! Я думала, что будет сложно, но оказалось все очень просто благодаря хорошему инструктору. Море впечатлений) есть что вспомнить теперь) (особенно когда в воду шлепаешься)))
Марина
20 травня 2019
День получился замечательный - очень классная погода и я повеселилась отдуши)) спасибо тренеру, все классно объяснил)) я в восторге)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.