Подаруйте катання на SUP-серфі!

подарували вже 169 рази
250 грн
1 людина
3 години
Доступно з 16 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Сапсерфінг — це один із різновидів серфінгу, але на тихій воді. Новачок буде плисти водоймою, стоячи на спеціальному витягнутому борді. Управляти ним треба за допомогою весла. Інструктор покаже, як правильно гребти й утримувати рівновагу. Клієнт одягне рятувальний жилет і лиш на ногу, після чого зможе оглянути околиці міста з нового ракурсу.

Чому ми вибрали прокат каяків і SUP Travel Kayak

У місті є два пункти прокату — на Монастирському острові та в парку Воронцова. На території є обладнані душові та шафи. Для катання пропонують дошки відомих брендів. Також клієнтові нададуть герметичний мішок для зберігання речей. Враження можна отримати в будь-яку пору року.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Travel Kayak - Прокат каяків і SUP http://travelkayak.com.ua/ Монастирський острів Мануйлівський парк

7 відгуків

Варвара
17 червня 2019
Все прошло хорошо
Оксана
9 червня 2019
https://www.facebook.com/100011079736429
Незабываемо проведённое время!) Спасибо большое Travel kayak за организацию, а bodo за предоставленное впечатление!!!
Лиза
27 травня 2019
Очень крутой опыт, ходила с подругой! Я думала, что будет сложно, но оказалось все очень просто благодаря хорошему инструктору. Море впечатлений) есть что вспомнить теперь) (особенно когда в воду шлепаешься)))
Марина
20 травня 2019
День получился замечательный - очень классная погода и я повеселилась отдуши)) спасибо тренеру, все классно объяснил)) я в восторге)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.