Тайський масаж стоп для двох

подарували вже 28 рази
2 людини
30 хвилин
Використати до 31.03.2020

Тайський масаж стоп для двох — що це?

Можливість насолодитися розслаблюючим масажем стоп у виконанні кваліфікованих майстрів родом з Таїланду. Методика заснована на стародавніх акупунктурних техніках, які дозволяють впливати на біологічно активні точки і стимулювати відновлення життєвих сил. Процедура проводиться одночасно в 1 кімнаті з приглушеним освітленням і приємною східною музикою.

Древня методика масажу

Згідно східним вченням, саме стопи є «кореневою системою» всього організму. Тому з допомогою такого масажу можна домогтися моментального цілющого ефекту і відчути легкість у всьому тілі!

Цілющі акупунктурні техніки

Тайський масаж стоп славиться у всьому світі своїм унікальним цілющим ефектом. Процедура допомагає відновити сили, підбадьоритися і живитися енергетикою Сходу!

Масаж впливає на організм комплексно:

  • покращує психоемоційний стан
  • прибирає м'язову напругу
  • знімає втому в ногах

Як все проходить?

Щасливчики потраплять до стіни елітного салону «Thai Spa», де їх зустрінуть 2 досвідчених майстра. Вони видадуть гостям все необхідне для комфортної процедури і проведуть в затишну кімнату. Після того, як Щасливчики зручно розташуються, майстри приступлять до масажу, стимулюючи біологічно активні точки на стопах. По закінченню сеансу вони зможуть насолодитися ароматним чаєм і обговорити отримані враження в кімнаті відпочинку.

Дипломовані фахівці з Таїланду

Гостям доведеться цілковито зануритися в приємну атмосферу і перейнятися давніми традиціями далеких островів! Майстри з Таїланду, які будуть проводити процедуру, не тільки є носіями східної культури, але і мають престижні дипломи про закінчення школи тайського масажу при монастирі Ват По.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Thai Spa центр http://www.thai-spa.com.ua/ р. Дніпропетровськ, вул. Исполкомовская 24А

13 відгуків

Таня
9 лютого 2015
Нам с мужем очень понравился массаж. Бодрит, чувствуешь прилив сил, хорошо снимает усталость. После этого еще угощают чайком и изюмчиком...ммм... очень вкусно )
Дима
2 грудня 2014
Ну круто же! Мне вот очень понравилось! Всем спасибо!
Екатерина
6 жовтня 2014
https://www.facebook.com/100012180820618
Из всех впечатлений Bodo, подаренных мужу, он к счастью выбрал тайский массаж стоп для двоих. Атмосфера салона Таи Спа сразу расположила нас к релаксации. А вовремя массажа, кот. делали тайки с помощью рук, каких-то палочек, по телу разливается приятная нега. Обязательно посетим еще этот салон для того, чтобы попробовать другие виды тайского массажа.
Елизавета
7 червня 2014
Работа обязывает много времени проводить на ногах, поэтому такой массаж для моих усталых ножек - настоящее спасение!!!! А в Тай-Спа делают его на славу! Хоть массажистка и не слова не понимает по-русски, но свое дело знает на "ура"!!!

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.