Подаруйте тест-драйв квадрокоптера для двох!

подарували вже 190 рази
900 грн 2 люд. до 60 хв.
900 грн
2 людини
до 60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 12 років
Використати до 29.02.2020
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Управління сучасним дроном, здатним підніматися в повітря. Спочатку друзі пройдуть інструктаж і дізнаються правила поводження з технікою. Потім за допомогою спеціального пульта клієнт разом із приятелем зможуть контролювати висоту, швидкість і напрямок польоту коптера. Тест-драйв проходить на відкритих майданчиках у мальовничих місцях Дніпра.

Чому ми вибрали компанію InFly

Центр надає апарат, який знімає відео у високій якості. Квадрокоптер із зарядженою батареєю може літати 18 хвилин, а для тест-драйву видадуть також запасний акумулятор. Послуга проходить на набережній, біля Театру опери і балету або в іншому місці за бажанням клієнта. Новачки зможуть набути навички пілотування вже через 15 хвилин заняття.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Компанія InFly http://infly.com.ua/ Місце зустрічі узгоджується з партнером

2 відгуки

Карина
2 травня 2019
было очень круто) давно хотела затестить этот девайс, все никак руки не доходили) спасибо друзьям за такую возможность) инструктор крутой, все подробно объяснил. Море впечатлений))
Святослав
20 лютого 2017
Классная штука, теперь себе такой хочу! И полетал, и видосов парочку снял. Очень плавное управление, никуда не заносит, не шатает. У меня был дешевый коптер за 100 баксов, тот ни в какое сравнение не идет.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.