Подаруйте відвідування тролейного парку для двох!

подарували вже 93 рази
300 грн
2 людини
по 2 маршрути
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2020
від 30 кг до 130 кг
від 130 см
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать до мотузкового парку. Їм видадуть і допоможуть одягнути шоломи та страхувальне спорядження. Потім інструктор розповість про правила техніки безпеки. Після цього приятелі зможуть пройти екстремальний маршрут. Вони будуть ходити підвісними майданчиками, підійматися по мотузкових сходах, балансувати на канаті та їздити на велосипеді на висоті. В кінці шляху на друзів чекає спуск на тролеї довжиною 70 м.

Чому ми вибрали мотузковий парк TERRA NOVA

Terra Nova знаходиться в парку ім. Лазаря Глоби в Центральному районі міста. Це найбільший мотузковий комплекс у Дніпрі. Розвага доступна для дорослих і дітей. Тут є траси різного рівня. Маршрути обладнані новою системою страховки, яка витримує вагу до 130 кг.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

TERRA NOVA - Мотузковий парк https://www.facebook.com/terranovactivity/ пр-т Дмитра Яворницького, 95Л, парк ім. Лазаря Глоби

5 відгуків

Михаил
3 червня 2019
https://www.facebook.com/100004578631731
Отличное мероприятие которое приятно оправдало наши ожидания) интересный инструктаж и маршруты на любой возвраст не заставили скучать нашу компанию, хотя изначально думали что событие для детей)в меру экстримально, досточно весело, советую)
Евгений
31 травня 2019
Все круто
Полина
28 травня 2019
Все было здорово.Все рассказали,показали,отвели на трассу и мы получили удовольствие.
Валентин
24 квітня 2019
Мои друзья знают, что я люблю активный отдых, и подарили набор разных активный развлечений. Выбрал троллейный парк, раньше не бывал. Впечатления отличные. Грамотные инструкторы, надежная страховка и супер скорость на спуске. Ходил с девушкой - она тоже в восторге. Рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.