Квіти з полімерної глини для двох

подарували вже 312 рази
2 людини
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Квіти з полімерної глини для двох — що це?

Захоплююче заняття з ліплення квіткової композиції з полімерної глини. Вона відрізняється м'якістю, що дозволить зобразити найменші деталі виробу. Тверднуть квіти в духовій печі при температурі понад +100 градусів. Це можливість власноруч виліпити витончені бутони та прикрасити ними основу у формі пташки. Всі необхідні матеріали та інструменти надаються. 

Знайомство з тонким мистецтвом ліплення

«Податливість» полімерної глини дозволяє опрацьовувати вироби до найменших деталей. Приміром, бутон троянди вийде максимально витонченим завдяки «ніжності» вихідного матеріалу. Композиція виглядатиме зовсім як справжня та зберігатиме бездоганний вигляд протягом багатьох років! Опанувати це тонке мистецтво ліплення може як початківець, так і досвідчений рукодільник. Всього за 1 заняття профі навчить:

  • техніці ліплення з полімерної глини;
  • основам декору;
  • створенню композиції з окремих кольорів.

Сувенір на пам'ять

Одразу після майстер-класу готовий виріб можна забрати із собою. У підсумку вийде ексклюзивний предмет декору для домашнього інтер'єру або незабутній подарунок для близької людини.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до престижної студії рукоділля «Творці прекрасного». Там їх зустріне досвідчений майстер, який розповість, що таке полімерна глина та як з нею поводитися. Далі Щасливчики зможуть перейти від теоретичної до творчої частини майстер-класу. Профі видасть усе необхідне та покаже, як перетворювати пластичний матеріал на витончені бутони. Щасливчики повторюватимуть за ним, використовуючи власні невеликі шматки глини. Після цього залишиться лише прикріпити квіти до основи у вигляді птаха — і кожен зі Щасливчиків отримає ексклюзивну інтер'єрну композицію.

Ексклюзивна квіткова композиція

Щасливчики в персональному порядку обговорять із майстром бажаний вид квітів. Це можуть бути як ніжні ромашки, так і граціозні троянди — вибір не обмежений якими-небудь рамками! Потім кожен із учнів власноруч виліпить бутони та об'єднає їх на основі у формі птаха. 

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творці Прекрасного - Клуб з виготовлення декору своїми руками http://tvorec.com.ua/ вул.короленка, 6

8 відгуків

Екатерина
5 липня 2017
Мастер-класс понравился. Можно реализовать свои творческие задумки. Мастер Люба очень классная! Непринужденная творческая обстановка в конце мастер-класса несколько была нарушена контролирующим присутствием начальницы Алены.
Евгения
23 травня 2017
https://www.facebook.com/100002751868967
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и Прекрасными творениями!!! Впечатления -это лучший возможный подарок!
Надежда
5 лютого 2017
Мастер-класс "Цветы из полимерной глины" прошел так увлекательно!... Я даже не предполагала, что собственноручно могу выполнить столь тонкую работу. Мастер Ольга подробно рассказала и показала принципы и тонкости работы. Я прекрасно провела время. Всем рекомендую попробовать. Идея подарка-впечатления чудесна! Спасибо организаторам впечатлений и моему сыну, который сделал мне столь интересный подарок.
Наталья
12 серпня 2016
https://www.facebook.com/nata.dpr
Добрый день!Это было просто волшебно!Спасибо мастеру Надежде, она профессионал!!! открыла для себя новое увлечение. С удовольствием вернусь в эту мастерскую и еще не раз. Всем рекомендую попробовать!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.