Квіти з полімерної глини

подарували вже 470 рази
1 людина
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2020

Квіти з полімерної глини — що це?

Майстер-клас зі створення бутонів квітів з полімерної глини. Це м'який матеріал, який твердне при температурі 100-130 С. Його «податливість» дозволяє створювати витончені вироби з мініатюрними деталями. Це можливість опанувати одразу кілька технік ліплення й власноруч створити інтер'єрну композицію у вигляді пташки.

Витончене мистецтво ліплення

Майстерність ліплення з полімерної глини зародилося ще в Японії. Його принадність у тому, що неймовірна «ніжність» дозволяє створювати фігурні вироби та опрацьовувати навіть найменші деталі. Майстер-клас надасть можливість чарівним чином перетворити безформний шматок глини на витончений бутон. Він відрізнятиметься від справжньої квітки тільки тим, що ніколи не зів'яне!

Квіткова композиція на пам'ять

Квіткова композиція у вигляді птаха стане чудовою прикрасою домашнього інтер'єру. Готовий аксесуар можна забрати на пам'ять та гордо виставити на найбільш помітному місці або подарувати близькій людині.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до затишної творчої майстерні «Творці прекрасного». Їх зустріне майстер, який познайомить із особливостями полімерної глини та основними техніками ліплення. Профі продемонструє їм на практиці, як глина перетворюється на витончений виріб. Він розповість, як створювати різні види квітів, а потім видасть усі необхідні інструменти та матеріали, щоб Щасливчики теж змогли спробувати себе в цій захоплюючій творчості. Після створення витончених бутонів, залишиться лише прикріпити їх до основи у формі птаха.

Матеріали надаються

Усе необхідне приладдя видається в майстерні. Крім полімерної глини необхідного відтінку, надаються ножиці, клей та інша фурнітура.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Творці Прекрасного - Клуб з виготовлення декору своїми руками http://tvorec.com.ua/ вул.короленка, 6

8 відгуків

Екатерина
5 липня 2017
Мастер-класс понравился. Можно реализовать свои творческие задумки. Мастер Люба очень классная! Непринужденная творческая обстановка в конце мастер-класса несколько была нарушена контролирующим присутствием начальницы Алены.
Евгения
23 травня 2017
https://www.facebook.com/100002751868967
Волшебные 3 часа :)Все благодаря девочкам из Клуба Творцы Прекрасного и конечно же bodo . И пусть полимерная глина давалась мне по началу с трудом, но результат превзошел ожидания! Для женщины очень важно творить, а у Творцов Прекрасного столько интересных направлений, просто глаза разбегаются. Уходишь после Мастер Класса и понимаешь что обязательно вернешься к ним еще, за новыми эмоциями и Прекрасными творениями!!! Впечатления -это лучший возможный подарок!
Надежда
5 лютого 2017
Мастер-класс "Цветы из полимерной глины" прошел так увлекательно!... Я даже не предполагала, что собственноручно могу выполнить столь тонкую работу. Мастер Ольга подробно рассказала и показала принципы и тонкости работы. Я прекрасно провела время. Всем рекомендую попробовать. Идея подарка-впечатления чудесна! Спасибо организаторам впечатлений и моему сыну, который сделал мне столь интересный подарок.
Наталья
12 серпня 2016
https://www.facebook.com/nata.dpr
Добрый день!Это было просто волшебно!Спасибо мастеру Надежде, она профессионал!!! открыла для себя новое увлечение. С удовольствием вернусь в эту мастерскую и еще не раз. Всем рекомендую попробовать!!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.