Подаруйте навчальний політ на літаку!

подарували вже 956 рази
2000 грн
1 людина
15 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 29.02.2020
до 120 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна

Як відбувається враження

Гість зустрінеться з пілотом на території аеродрому «Майське». Перед польотом інструктор розповість про техніку безпеки в небі і видасть навушники з системою радіомовлення, після чого запропонує зайняти місце на борту. Пілот на свій розсуд може передати пасажиру управління. Після приземлення клієнт отримає сертифікат про здійснення ознайомчого польоту.

Чому ми вибрали авіаційну компанію «Авиа-Союз»

Для польоту нададуть надлегкий літак з великими опуклими вікнами. За штурвалом виявиться професійний льотчик. Літати клієнт буде над околицями Дніпра.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Авиа-Союз - Авіаційна компанія http://www.avia-soyuz.com.ua/ Дніпропетровська обл., Синельниківський р-н, с. Майське, вул. Авіаційна, 1

23 відгуки

максим
Вчора
Я восхищён полетом!
Алексей
Вчора
Великолепно. 15 минут полета показались мгновением, разделившись жизнь на до и после
Ирина
Вчора
Эмоции зашкаливают, это было вау! См. фотоотчет в ФБ!!!
Дмитрий
13 червня 2019
https://www.facebook.com/100009943722154
Детская мечта осуществилась! Прекрасная возможность испытать восторг полёта, когда земля - где-то там, внизу, а металлическая птица несёт тебя вдаль.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.