Подаруйте урок верхової їзди!

подарували вже 1 339 разів
650 грн
1 людина
45 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 29.02.2020
до 95 кг
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На новачка чекає урок із тренером в кінному клубі. Після інструктажу з правил техніки безпеки він вирушить до місця уроку — на манеж. Наставник допоможе піднятися на коня та покаже, як триматися в сідлі. До кінця заняття вершник опанує такі базові стилі їзди на коні: крок, галоп і рись.

Чому ми вибрали школу верхової їзди Ohmyhorse

Для занять є відкрита арена та критий манеж, тому відвідати тренування можна в будь-яку пору року. За необхідності учневі надається страховка. Уроки підходять як новачкам, так і досвідченим вершникам. Кваліфікований інструктор допоможе поліпшити наявні навички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Ohmyhorse - Школа верхової їзди https://www.instagram.com/ohmyhorse_dp/ Дніпропетровська обл., Донецьке шосе, 2д Дніпропетровська обл., смт Кіровське, вул. Некрасова, 29

38 відгуків

Елизавета
16 серпня 2018
Очень понравилось. Правда сложно добираться, но это того стоит! Замечательный конь Рубик, очень послушный и добрый. Тренер Даша все очень хорошо объясняет и всегда помогает, отвечает на все вопросы. Рекомендую!
Алена
9 травня 2018
Очень понравилось!!! Общение с лошадьми не сравнить ни с какими другими животными! Получили много положительных эмоций. Дети впервые сели на лошадь, до этого никогда не проявляли интереса, остались очень довольны (старшему сыну 18 лет, младшему 11 лет). Сертификат подарили на день рождение младшему сыну, таких подарков у него еще не было. Думаем, что он запомнит именно этот день рождения))
Катя
3 жовтня 2017
Очень понравилось! Всегда мечтала покататься на лошадке, а сделать это под руководством опытного ездока - большое удовольствие. Он показал, как мне нужно взобраться на коня, как им управлять, да и с улыбкой отвечал на все мои вопросы. Лошадь была спокойная, послушная. В общем, довольна очень-очень)
Сергей (г. Днепр)
1 листопада 2016
Мне подарили подарочный сертификат на работе. Сначала не знал, какую опцию выбрать. Остановился на уроке верховой езды из-за того, что присутствует физическая нагрузка (как оказалось впоследствии, нагрузка существенная) и давно хотелось попробовать покататься верхом. Остался очень доволен впечатлением: хорошие инструкторы, отличная организация впечатления. Результат оказался выше ожиданий. Рекомендую.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.