Подаруйте проходження мотузкового парку для двох!

подарували вже 2 256 разів
200 грн
2 людини
по 1 маршруту
Залежить від погоди
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 29.02.2020
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спочатку працівник парку проведе короткий інструктаж, розповість про техніку безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Після чого друзі зможуть вибрати маршрут будь-якої складності. Серед представлених: мотузковий атракціон для дітей від 3 до 10 років, траса для підлітків і новачків, а також декілька екстремальних траси для експертів.

Чому ми вибрали мотузковий парк «Лень в пень»

Комплекс розташований у парку ім. Шевченка. Всі конструкції регулярно перевіряються, а тому безпечні в експлуатації. У мотузковому парку «Лень в пень» є траси для дорослих і дітей різної фізичної підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Лінь у пень - Мотузковий парк (Дніпро) парк ім. Шевченка

31 відгук

Юлия
4 червня 2019
https://www.facebook.com/100003464074002
Спасибо, всё очень понравилось)))
Алиса
3 червня 2019
Вчера, 02.06.2019, побывали в "Веревочном парке". Скажу честно понравилось. Сразу выбрали самый сложный уровень. Нам удалось пройти все этапы на данном уровне. Скажу честно, это хорошая подготовка к Гонке Нации (соревнования), а еще видно как себя ведет партнер, если вдруг хотите узнать какой он/она ☺
Таисия
2 червня 2019
Спасибо большое. Само впечатление (веревочный парк в парке им Шевченко) было прекрасным, насыщенным. Но и отдельное спасибо сотрудникам Bodo, которые созванивались с сотрудниками веревочного парка и договорились на нужное время и условие нашего участия.
Валентина
13 листопада 2017
Очень понравилось не только детям но и нам взрослым. Получили заряд положительных эмоций. Будем еще не раз посещать.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.