Віндсерфінг для двох

подарували вже 70 рази
2 людини
2,5 години
Залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2020
Скоро відкриття сезону

Віндсерфінг для двох — що це?

Чудовий шанс познайомитися з новим видом спорту і випробувати мистецтво управління парусної дошкою. Вона являє собою щось середнє між дошка для серфінгу та вітрильним судном. Управління здійснюється з допомогою нахилу щогли і підтримки рівноваги. Урок проходить під керівництвом персонального тренера. Можливість освоїти ази парусного спорту і попрактикувати техніку лавірування на воді.

Ідеальне місце для серфінгу

Заняття, як правило, проходить на березі Дніпра у межах міста. Точне місце зустрічі визначає наявність вітру і невеликих хвиль. Такі умови прекрасно підходять для навчання віндсерфінгу і дозволяють повною мірою відчути всі принади парусного спорту.

Екіпірування включена

Все необхідне для проведення уроку видається на місці. Крім вітрильної дошки, яхт-клубом надаються плавальний костюм і спеціальне взуття.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять в елітний яхт-клуб «Екотур», який розташований на березі Дніпра. Там їх зустріне особистий тренер. Він проведе попередній короткий інструктаж по техніці безпеки, навчить піднімати вітрила, визначати напрямок вітру дотримуватися обраного курсу. Після тренер по черзі навчати Щасливчиків мистецтву управління парусної дошкою на воді. Для цього підберуть спеціальну екіпіровку.

Випробувати новий вид спорту

Це унікальний шанс не тільки познайомитися з новим видом спорту, але і відчути себе впевнено на дошці. Досвідчений інструктор навчить утримувати рівновагу і вловлювати пориви супутнього вітру. Досить проплисти на дошці близько 10 секунд, щоб відчути справжній захват!

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Яхт-клуб «Екотур» http://www.ecotour.in.ua/ Житловий масив «Перемога»

3 відгуки

Тоня
21 липня 2015
Падали много, но для жаркого дня это было весело. Вместе с братом получили опыт управления парусной доской, а также просто классно провели время. На следущее лето обязательно повторим.
Николай
11 вересня 2014
Кто любит активный отдых, тем понравится. Нам с женой - очень. Как раз попали в последние теплые деньки. Спасибо жене за подарок, спасибо за организацию Бодо.
Маня
22 липня 2014
Мне понравилось очень! Хоть мы и падали и не все получалось, но было очень весело) Летом - самое оно!)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.