Подаруйте вечір з вином та фондю для двох!

подарували вже 84 рази
950 грн
2 людини
90 хв.
Використати до 31.03.2020

Як відбувається враження

Пару зустріне офіціант і проведе за окремий столик. Для гурманів підготують дегустаційний сет з вина, сиру, фруктів і горіхів. У цей час сомельє займеться приготуванням фондю з швейцарського та голландських сирів. Гості зможуть поспостерігати за процесом. Фондю приправлять мускатним горіхом і подадуть до столу.

Чому ми вибрали мережу бутиків «Сирне королівство»

У магазинах представлено близько 100 видів сиру: з Голландії, Франції, Швейцарії, Італії, Іспанії, Норвегії та Англії. Кожен сорт можна спробувати на місці. Бутик знаходиться недалеко від центру міста, в ТЦ Delmar.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Сирне королівство - Сирний бутік - Дніпро http://www.cheesekingdom.com.ua/ пр-т Гагаріна, 27, ТЦ "Delmar"

4 відгуки

Алёна
9 червня 2019
Впечатления от данного мероприятия остались только положительные! Наблюдать за приготовлением фондю было очень интересно, тем более что сомелье постоянно объяснял процесс приготовления и отвечал на все интересующие нас вопросы. Несмотря на то, что формат заведения немного не располагает к уединенной обстановке, было достаточно уютно и комфортно, мы прониклись атмосферой сыра и вина, однозначно узнали для себя любимых что-то новое! Теперь будем стараться проводить такие эксперименты в домашних условиях)
Лиза
17 грудня 2018
Вечер прошел замечательно, было очень вкусно. Спасибо большое сомелье - он был очень внимателен к деталям и все интересно рассказывал)) Мы с друзьями отлично провели время))
Влада
10 грудня 2018
Очень-очень-очень вкусно! Было интересно понаблюдать за процессом и что-то взять себе на заметку) Сыр просто нереально вкусный и ароматный! + его было предостаточно, чтобы чувствовать себя сытыми) Определенно вернемся в это место)))
Кирилл
1 жовтня 2018
вкусно и очень интересно. радует, что можно понаблюдать за процессом, чтобы в итоге повторить его дома) понравился и сыр, и вино, и отношение к нам.

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.