Подаруйте VIP відпочинок на яхті!

подарували вже 54 рази
3600 грн 10 люд. 3 години
3600 грн
10 людей
3 години
Залежить від погоди
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Прогулянка на яхті в акваторії Дніпра. Капітан зустріне гостей на березі та запропонує зайняти місця на борту. Він проведе короткий інструктаж з правил безпеки і розповість про планування яхти. Друзі обговорять з професіоналом маршрут круїзу та зупинки біля берега, щоб скупатися або влаштувати пікнік. Під час прогулянки пасажири зможуть помилуватися набережною, побачити з палуби фонтан і пришвартуватися біля острова.

Чому ми вибрали прокат яхт та катерів «На воде»

Для гостей підготують комфортну яхту. Друзі зможуть розміститися на ній та відпочити на палубі чи всередині. Судно оснащене всім необхідним для відпочинку. У розпорядженні компанії будуть посуд і пледи.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

На воде - Прокат яхт та катерів http://navode.com.ua/ вул. Набережна Перемоги, 3а

4 відгуки

Ольга
17 травня 2019
Отдых супер, красиво, роскошно. Улыбчивый капитан подарил хорошее настроение прямо с первого нашего шага на борт. Супер!
Лена
20 вересня 2018
было очень здорово и ОЧЕНЬ КРАСИВО! :) праздновали девичник, поэтому было важно, чтобы все было на высоком уровне. на яхте чисто, капитан приветливый) невеста была рада такому сюрпризу! и мы тоже) спасибо, БОДО!
Виктор
30 серпня 2015
Отдых на яхте подарили нам с любимой женой теща и тесть на годовщину свадьбы. Отметили наши счастливых 5 лет на борту красавицы яхты, это было просто невероятно! Особенно понравилось что на яхте помещается до 10 человек, так что можно пригласить компанию и закатить вечеринку )))
Наталья
18 червня 2015
Муж сделал мне такой приятнейший сюрприз!!! Подарил вашу коробочку, я обрадовалась, а он сразу: "Ну, собирайся!" Я прямо опешила, так сразу)) Оказывается, он продумал все заранее и как-то записался заранее, чтобы прямо в мой День Рожденья покататься. Мы приезжаем - а там все наши родные!!! Так приятно было!)) Это был лучший праздник!))

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.