Подаруйте яскраві коси з канекалоном!

подарували вже 60 рази
450 грн 1 люд. до 60 хв.
450 грн
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 29.02.2020

Як відбувається враження

Плетіння кіс з використанням кольорових пасм. Канекалон — це штучне волокно, що зовні нагадує натуральне волосся. Майстри допоможуть вибрати колір і визначитися із зачіскою. Пасма перетворяться на об'ємні коси, отримаючи естетичний вигляд без шкідливого впливу фарби для волосся. За бажанням спеціалісти можуть створити зачіску на основі об'ємного хвоста.

Чому ми вибрали салон краси Mimi

Б'юті-бар знаходиться на центральній вулиці міста. Для плетіння клієнтка вибере один із представлених кольорів — однотонних або забарвлених у стилі омбре. Доступна послуга повторного плетіння зі знижкою: розплетений канекалон можна принести до салону та використати ще раз. Інтер'єр концептуального салону виконаний у рожевих тонах.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

Mimi - Салон краси http://mimi.dp.ua пр-т Олександра Поля, 85б

1 відгук

Аня
6 вересня 2018
Я влюбилась в эту прическу) красивая - это да, но какая практичная, не передать) можно не делать прическу неделю и жить радостно)) а еще можно воспользоваться услугой принести этот использованный канекалон и вплести еще раз. Думаю, попробую так)

Як буде виглядати подарунок

Ваш подарунок буде відправлений на email одержувача після оплати.