Подарунок сестрі на Новий рік 2020

Гід розповість про події 26 квітня 1986 року та історію міста. Маршрут охоплює прогулянку біля Іллінської церкви та парку Слави, огляд ЧАЕС і саркофагу над 4-м реактором.
Одночасний сеанс масажу із застосуванням розігрітих базальтових каменів. SPA процедура допоможе розслабити м'язи, нормалізує метаболізм, а також позбавить стресу.
У програмі пізнавального туру — відвідування Острога, Клеваня, Луцька та Дубна. Досвідчений гід покаже найвідоміші волинські замки та проведе екскурсію Тунелем кохання.
Актуально весь рік
Рекомендуємо
Мандрівник відвідає найвизначніші пам'ятки міста: залізорудний кар'єр Південного ГЗК, музей гірничої техніки, Кочубеївський рудник та ін. Екскурсії проведе досвідчений гід.
Актуально весь рік
Два дня на Західній Україні. Спочатку на клієнта чекає сходження на Говерлу і традиційна гуцульська вечеря. На другий день він зможе прогулятися вулицями Івано-Франківська.
Клієнт відвідає салон, де на нього буде чекати розслабляючий сеанс у виконанні двох майстрів. Процедура включає елементи класичного, тайського та іспанського масажів.
1200 грн 1 люд. 60 хв.