Подарунки дітям на Різдво

Розвага для юних учених в музеї головоломок, ігрових атракціонів, загадок та цікавих експонатів. Усі наукові факти та закони аніматори підносяться в ігровій і жартівливій формі.
500 грн 2 люд. до 2 годин
з 4 років
Мистецтво створення динамічних картин з піску під керівництвом педагога. Викладач розповість про особливості художнього напряму та навчить створювати цікаві анімації.
500 грн 2 люд. до 60 хв.
з 4 років
Друзі відвідають комплекс атракціонів, розташованих на висоті до 10 метрів над землею. Компанія вибере одну з п'яти трас. Є маршрути як для дітей, так і для дорослих.
з 3 років
Урок ебру від художника — створення серії картин на водній поверхні. Викладач покаже, як виводити візерунки, поєднувати кольори й розділяти межі між елементами малюнка.
350 грн 1 люд. 90 хв.
від 6 років
На занятті друзі навчаться варити цукрову суміш, поєднувати різні кольори і надавати цукеркам форму. Після майстер-класу готові солодощі можна буде забрати додому.
з 4 років
Кіносеанс із зануренням в атмосферу фільму. Друзі займуть місця на спеціальному атракціоні — він буде повторювати всі рухи з сюжету, передаючи відчуття головних героїв.
250 грн 2 люд. 6 хв.
від 6 років